Kabartma tozu erkeklerde haysiyetin artmasına nasıl yardımcı olur?

penis büyütme için kabartma tozu

Pek çok erkek kategorik olarak penislerinin boyutundan memnun değildir ve bu yüzden büyütmek için çeşitli yollar ararlar. İnternette, fallusu artırmayı vaat eden çeşitli malzemelerle çok sayıda teknik ve tarif bulabilirsiniz.

Birçoğu işe yaramaz ve hatta bazıları onarılamaz zararlara neden olabilir. Bu nedenle bu tür bilgilere koşulsuz güvenmemeli, dikkatlice kontrol etmeli ve doktorunuza danışmalısınız.

Genellikle internette, soda yardımıyla vücudu artırabileceğiniz bilgileri bulabilirsiniz. Bu gerçekten böyle mi ve soda penisi birkaç santimetre bile büyütmeye yardımcı oluyor mu?

Yöntem işe yarıyor mu?

Soda ile penis büyütme yaygın bir yöntemdir. İnternette birçok tarif ve yöntem bulabilir, erkeklerin yorumlarını okuyabilirsiniz - ama tüm bunlara güvenmeye değer mi? Her şeyden önce, gazozun vücudu nasıl etkilediğini anlamak gerekir.

Sodanın hücre büyümesi üzerindeki etkisinin hiçbir şekilde incelenmediği hemen söylenmelidir, bu nedenle bu maddenin erkeklerin saygınlığını birkaç kez artırabildiğini% 100 kesin olarak söylemek imkansızdır.

İnternete göre soda, boyutunu artırmak için kullanmak da dahil olmak üzere hemen hemen tüm hastalıkları tedavi edebilen benzersiz bir ilaçtır. Aslında sodanın bazı olumlu nitelikleri vardır ama fallusun büyümesini hiçbir şekilde etkilemeyecek, etkisi tamamen farklı olacaktır.

Soda çözeltisi gastrite yardımcı olur, boğaz ağrısıyla baş eder ve ağzı çalkalamak için kullanılır. Peki ya penis boyu?

Kabartma tozu ile penisi gerçekten büyütmenin bir yolu yoktur - İnternette veya başka herhangi bir kaynakta bulunan tek bir yöntem işe yaramaz. Soda, penisin çapını uzatma veya büyütme yeteneğine sahip değildir.

Yine de bu madde erkek vücudu için çok faydalıdır ancak nasıl ve ne zaman, hangi dozlarda kullanılacağını bilmeniz gerekir.

Soda, kan dolaşımını artırabilmesi ve kan damarlarını genişletebilmesi nedeniyle boyutu görsel olarak artırır. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olacak sodalı tarifler de vardır ve bu nedenle güç artar. Her iki partner için de, bu aracın organı birkaç santimetre büyütmeye gerçekten yardımcı olduğu izlenimini edinebilirsiniz, ancak toksinlerden kurtulma ve kan akışını artırma nedeniyle etki tam olarak kısa ömürlü olacaktır.

Kan akışını iyileştirmeye yardımcı olan ve erkek sağlığı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan diğer yöntemlerle birlikte sodalı tarifler kullanırsanız, bu durumda gerçekten iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yakınlaştırma Talimatları

Soda ile sınırsız miktarda deney yapmak kesinlikle buna değmez ama deneyebilirsiniz. Soda, ağızdan alındığında erkeklerde gücü artırır. Soda çözeltisi, toksik maddeleri uzaklaştırabilir ve erkek sağlığı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Çözeltiyi hazırlamak basittir - bir kaşık çay tozu ve bir bardak ılık suya ihtiyacınız vardır.

Tozu suda eritin ve aç karnına 14 gün boyunca günde bir bardak için. Böyle bir seyirden sonra ereksiyonda artış olur, cinsel ilişki süresi uzar. Çözeltiyi iki haftadan fazla içmemelisiniz, ara vermelisiniz. Aksi takdirde hazımsızlık yaşayabilir veya gastrointestinal sistemi yakabilirsiniz.

İnternette popüler olan, ancak işe yaramayan soda ile penis büyütme için başka bir tarif, soda macunu ovmaktır. Bu prosedür sabah ve akşam yapılır. İlk önce makarnanın kendisini hazırlamanız gerekir - bunu yapmak için, ekşi kremaya benzer kıvamda bir karışım elde etmek için tozu ve biraz suyu karıştırın. Temiz bir genital organa macun sürülür ve yumuşak hareketlerle ovulur. Penisin hassas cildine zarar vermemek için prosedür dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bu kurs bir ay içinde tamamlanmalıdır. Soda macunu ile masajın kan dolaşımını iyileştirdiği ve bunun sonucunda kan dolaşımının arttığı belirtilmektedir. Sodyum bikarbonata alerjisi olanların, peniste yara ve cilt lezyonları varsa da böyle bir masaj yapılması önerilmez.

Penis büyütme için özel egzersizler yapıyorsanız ve bunlardan çok sayıda varsa, bu durumda derslerden önce soda ile banyo yapabilirsiniz. Bu tür banyolar, uzun süreli cinsel ilişkiyi artırmak için de etkilidir, ancak seksten hemen önce - yaklaşık yarım saat - yapılmalıdır. Banyo yapmak da basittir - sıvıya iyice karıştırılmış bir bardak ılık su için bir çay kaşığı sodaya ihtiyacınız vardır. Penis solüsyona batırılır ve 10 dakika bekletilir. Soda potensi ve ereksiyonu etkiler, fallusa esneklik verir.

penis büyütme için soda banyosu

Penis büyütmenin bir başka yöntemi de komprestir. Yine bir solüsyon hazırlamanız gerekiyor - bir bardak suya bir kaşık bikarbonat. Bir bandaj veya gazlı bez, bir çözelti ile nemlendirilir ve kafa dahil olmak üzere tüm uzunluğu boyunca penisin etrafına sarılır. Böyle bir kompres 15 dakika tutulur, bu sırada adam tamamen rahatlamış olmalıdır.

Genellikle penisi büyütmek için ballı soda kullanılır. Oral uygulama için bir karışım hazırlayabilirsiniz. Bir ölçü soda ve üç ölçü bal alınır, karıştırılır. Yemeklerle birlikte günde iki ila üç kez ağızdan alın. Böyle bir ilaç aynı zamanda gücü de arttırır, ancak bir ay boyunca düzenli olarak alınmalıdır, ancak kesintilerle - 7 günlük alım, aynı miktarda ara ve ardından tekrarlanmalıdır.

Penisin kan damarlarını genişletmek için penise sürülmesi gereken bir merhem hazırlayabilirsiniz. Hazırlamak için 2 yemek kaşığı bal ve bir kaşık sodyum bikarbonata ihtiyacınız var.

Bir macun yapmak için biraz su ekleyin. Duş alırken ovun, penisin başına daha çok dikkat edilmelidir.
Aşağıdaki tarifte, malzemeler oldukça aşırı - bir yıldız ve soda. Böyle bir karışımın kullanılması şiddetli tahrişe ve ağrıya neden olabilir, bu yüzden makul olmayan bir şekilde riske atmayın! Merhemi hazırlamak için bir kaşık soda ve biraz balsam gerekir - kibrit başı büyüklüğünde.

Duş almadan önce ovun. Böyle bir merhemden sonra penisi iyice durulamak zorunludur ve hiçbir durumda hemen seks yapmayın - partnerinize yanma ve ağrı şeklinde gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşatacaksınız. Bu merhem aynı zamanda kan dolaşımını ve damar genişlemesini artırma görevi görür.

İhtiyati önlemler

Herhangi bir reçeteyi kullanmadan önce bir doktora danışmanız tavsiye edilir, ancak hiçbir uzman bu tür penis büyütme yöntemlerini onaylamaz. Gençler için tavsiye edilmez.

Dozu dikkatlice gözlemleyin, hem oral uygulama hem de merhemlerin hazırlanması için bir kerede çok fazla toz kullanmayın. Soda ve diğer bileşenlerle bir merhem kullanıyorsanız, aşırıya kaçmayın, yaralanmaya neden olmayın.

Kompres, merhem uyguladıktan sonra tahrişi önlemek için organı iyice durulamak gerekir.

Yan etkiler

Bu tür yöntemleri ve tarifleri kullanırken oluşabilecek yan etkilerden bahsedersek, bunlar alerjik reaksiyonlar ve tahrişler, peniste mikrotravmalar olabilir. Konsantre bir sodyum bikarbonat çözeltisinin sürekli yutulmasıyla, gastrointestinal sistemle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Evde artırmak için tariflere fazla kapılmayın, soda hala bir kimyasaldır.

Diğer teknikler

Penisi arttırmazlarsa erkek gücü üzerinde olumlu bir etkisi olacak olan bu tür tariflere paralel olarak başka yöntemler de kullanabilirsiniz. Bu tür yöntemler arasında bir genişletici veya vakum pompası kullanımı, özel bir jelqing masajı (mastürbasyon) yer alır. Beslenmeye yeterince dikkat etmeye değer - erkek sağlığı için ürünler mümkün olduğunca sağlıklı olmalı, tüm vitamin ve mineralleri içermelidir.

Doğru olsun ya da olmasın - soda ile penis büyütme, size kalmış. Bilimsel bir bakış açısından, penisin uzunluğunun ve çapının bu şekilde artırılabileceğine dair bir kanıt yoktur, ancak kabartma tozu, ancak doğru ve önerilen miktarlarda kullanıldığında cinsel performans üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir.