Penis boyu nasıl artırılır?

Bir erkeğin evrimi, uyruğu gibi, penis boyutunu etkilemez.

Dünyayı küçük penis sendromuyla ilişkili felaketlerden kurtarmak için doktorlar bir dizi çalışma ve akademik makale yürüttüler. Siyahlar ve Asyalılar da dahil olmak üzere dünyanın her yerinden iki düzine erkek topladılar ve penislerini ölçtüler. Sonuç olarak, deneklerin %90'ının boyu 12-16 cm aralığındaydı, 20 cm'den büyük enstrümana sahip olanlar %1'ini oluşturuyordu.

Bu yüzdeye girmek için fallusu büyütme yöntemlerini düşünmeniz gerekir. Size bu zorlu yolda nasıl başarılı olacağınızı anlatacağız ve birkaç mütevazi tavsiye vereceğiz.


Penis parametrelerini değiştirmek mümkün mü

Bir üye ince bir şeydir. Büyüklüğü, burun büyüklüğü, bacaklar, kollar, boy, kilo gibi diğer tüm vücut parametreleriyle hiçbir şekilde ilişkili değildir.Uyruğa, ırka bağlı değildir, ancak başarıyla artırılabilir. Bunun için bir takım özel cihazlar, teknikler, doğru beslenme ve ek destek çalışmaları yapılır. Büyüme uzunluk ve çevrede gerçekleşir.

Organ dokularının düzelme süreci nasıldır?

Fallus üzerinde hedeflenen bir etki, penis kütlesinde bir artışa yol açar. Süngerimsi doku sürece dahil edilir, kabuk (tunik) yavaş yavaş gerilir. Sonuç olarak, kadınlar için güzel, çok çekici bir nesneye dönüşüyor.

Düzeltme aşağıdakilere dayanmaktadır:

  • vasküler teknikler- antrenman, gövdenin şişmesine, damarlar üzerindeki etkisine yol açar. Yükler, ekipman tipine, belirlenen hedeflere göre belirlenir. Bu grup jelq, pompa, mengene;
  • çekme teknikleri- uzunluk olarak uzatma verin. Bu, eski bir sedye, manuel germe, süspansiyon giyerek elde edilir;
  • vücut üzerinde yardımcı etki- masaj, bitkisel ilaçlar, vitaminler, jeller, kremler, banyolar.

Radikal cerrahi yoldan bahsedelim. Adı ligamentotomi. Ameliyat uygun sağlık düzeyine sahip herkes tarafından yapılır.

evde nasıl hareket edilir

Büyüme için işe yarayan en iyi uygulamaları öğrenin. Birkaç aylık eğitimden sonra sizi mutluluktan çığlık attıracak olan onlardır.

jöle yapmak

evde jelqing penis büyütme tekniği

Bu en iyi manuel tekniktir. Jelq, yağlama varlığı ile ayırt edilen kuru ve ıslaktır. Antrenman, gövdeye büyük miktarda kan pompalar. Kontrollü hasar, kalınlık ve uzunlukta bir artışa veya her iki etkiye birlikte yol açar. Birkaç aylık egzersizden sonra + 0, 5 cm uzunluk, + 2-3 mm çevre elde edeceksiniz.

germe

Manuel germe, bir erkeğin penis boyutunu uzatmasına izin verir

Manuel olarak yapmanın başka bir yolu. Bu, büyüme, kasları ve bağları germek için hazırlık için mükemmel bir temeldir. Manuel eğitimden sonra penisi şok yüklerle ilerletmek kolaydır. Ana artış uzunluk boyuncadır. A, V, basit, ters esnemeler, BTS vardır. Altı aylık egzersizden sonra, 2 ila 4 cm arasında kendinden emin bir artı elde edeceksiniz.

Hangi hapları kullanmalı

Farmasötik, yardımcı artırma yöntemlerini ifade eder. Destek ton verir, vücudu hızla geri yükler, kan akışını artırır. Ergenlikte daha ciddi hormonal ajanlar çalışır.

Libidoyu, cinsel ilişkide dayanıklılığı, ereksiyon derecesini artıran bitkisel preparatlara dikkat edin. Tam kan temini nedeniyle, penisi görsel olarak arttırırlar.

Haplar, çeşitli erotik holiganlık durumunda yardımcı olacaktır. Önemli olan hapı zamanında almaktır.

Evde egzersizler ve masajlar

Masaj, kan dolaşımını mükemmel şekilde uyarır. Dokular elastikken ve fallus hücreleri mümkün olduğunca yenilenmeye hazırken mümkün olduğu kadar erken başlanmalıdır.Set yaklaşık 30 dakika sürer. Teknik, diğer etki yöntemleriyle dosttur.

Ek egzersizler, tuniğin çapraz lifleri olan kavernöz gövdeleri güçlü bir şekilde gerer. Bu yüksek verim sağlar. Uzunluk, kafa, çevre büyür. İp tekniğine, impuls sıkıştırmaya, Sünger Sıkmaya dikkat edin.

Bunlara dayalı otlar, kaynatma ve infüzyonlar

Şifalı otlar, penis büyütme egzersizlerini daha etkili hale getirecek

Otlar ve bunlara dayalı ilaçlar en doğal şekilde hareket eder. İktidarsızlığın nedenlerini nasıl ortadan kaldıracaklarını, antrenman performansını nasıl geliştireceklerini, dayanıklılığı nasıl artıracaklarını biliyorlar. Bir diğer önemli şey isemetabolizma ve kolesterol üzerindeki etkisi. Doğru testosteron üretimi için gereklidir.. En iyi otlar: epimedium, ginseng, Eurycoma longifolia.

Yardım soda

Sıradan soda şeyleri, dişleri beyazlatabilir, lekeleri çıkarabilir ve penisi büyütebilir. Bu süper güç, kan dolaşımını iyileştirmeye dayanmaktadır. Banyo veya masaj için beyaz tozu çekmek yeterlidir. Tedbir geçicidir, ancak keskin bir anda yardımcı olacaktır.

Genişletici veya sedye

Evde germe penis uzunluğu için sedye

Vakumlu ve mekanik uzatıcılar çubukların çekilmesi prensibi ile çalışır. Sıkıştırma-dikkat dağıtma aparatı, kırık uzuvları gererken tamamen aynı şekilde çalışır. Kavernöz cisimler ve tunica albuginea uzun süre gerilirse, bu dokuların büyümesini teşvik edecektir.Cihazı günde 6-8 saat giyin.Bir yıllık eğitimden sonra, uzunluğun orijinaline göre %30 arttığını göreceksiniz.

Temel olarak vakumlu sedyeler üretilmektedir. Bu, kafadaki tokaları sabitleyen, bir kemerle kalçaların etrafına sarılması gereken güçlü bir kemer sistemidir. Kayışın uzunluğunu sıkarak, istenen germe kuvvetini elde edeceksiniz. Genişleticinin doğrudan analoğu, uzunluk olarak bir artı verir.

Pompanın gerçek etkisi

Vakum pompası, bir erkeğe penisin uzunluk ve genişlikte büyümesini sağlayacaktır.

Pompalama tekniklerin en iyisidir. Hem tıkanıklığı hem de erektil disfonksiyonu önlemek için çalışır. Su ve hava şişeleri, gövdenin dolaşım sistemi üzerinde bir yük sağlar. Germe, tunik ve süngerimsi gövdeyi içerir. Sonuç olarak, tüm cephelerde istikrarlı bir artış var.

Büyüme konusunda hava örnekleri maksimum sonucu verir. Doğru bedeni seçmeyi unutmayın, aksi takdirde hayal kırıklığından üzülmeniz gerekecek.

Kremler, jeller ve spreyler

Egzersiz sırasında penisteki kan akışını iyileştiren spreyler var.

Bu bir yardımcı yoldur. Jeller, spreyler ve kremler kan akışını iyileştirir, tam ısınma sağlar, kan damarlarını, kılcal damarları kan pıhtılarından ve yaralanmalardan korur. Yara iyileşmesini hızlandıran, metabolizmayı uyaran, hücre yenilenmesini hızlandıran ilaçlar var. Bütün bunlar işe yarıyor amaeğitim olmadan, bu tür bir destek işe yaramaz.

En hızlı ve en kolay yol - nozullar

Çeşitli nozullar, penis boyutunu geçici olarak artırmaya yardımcı olacaktır.

Oyuncaklar - nozullar anında 2 ila 10 cm'lik bir artış sağlar Ek olarak, olağan sevimli duyum çemberini mükemmel şekilde sulandırırlar. Modeller farklıdır - titreşimli veya titreşimsiz, kendini, bir partneri uyaran gerçekçi veya fantezi. Ancak bu, yalnızca seks sırasında işe yarayacak geçici bir önlemdir.

Erkeklerin yorumları

Bu büyüleyici yolda ilerlemeyi başaran şanslıların yorumlarını öğrenin.

  • "Gençliğimin başlarında, bedenim hakkında çok endişelendim, çıplak olabileceğim bir yere gitmeye utandım. Başlangıçta özel yoga teknikleri, wu-shu denedim. boşuna. Bir yıl sonra eski bir tane aldım. İşin garibi, büyükbabam beni buna yönlendirdi. Sovyetler Birliği'nde seksolojinin kökeninde durdu ve bu konuyu ciddi, bilimsel olarak ele aldı.

    Bir aylık kullanımdan sonra süreç açılır. Üçüncü ayda bir pompa ekledim, egzersiz yaptım ve kan dolaşımını iyileştirmek için bir krem aldım. Geçen gün altı aylık kilometre taşını geçtim. Sonuç: +4, 1 cm uzunlukta kendinden emin büyüme, +1, 3 cm çevrede büyüme.

  • "12 cm olana kadar 25 yaşına kadar üzülerek baktım. Yıldönümü vururken sonuç için çalışmaya başladım. Tabii ki jelq ile başladım. Forumlardaki adamlar, genç bir dövüşçü için bir program hazırlamaya yardımcı oldu. 6 hafta sonra esneme, askı eklemeye başladım.

    Düzenli olarak jel ve krem kullanıyorum. Şimdiye kadar 4 aylık penis geliştirmede 2 cm kazandım. Durmayı düşünmüyorum, 16 cm'ye kadar büyümek istiyorum.

Çözüm

Penisi büyütmenin sihirli bir yolu olmadığı konusunda sizi uyarıyoruz. Tüm teknikler, simülatörler sıkı ve sistemli bir çalışma gerektirir. Sabırlı olun, başlangıç programlarıyla başlayın, yükü kademeli olarak artırın, günden güne büyüyeceksiniz.