Bir üyenin hacmi nasıl artırılır. Sadece gerçek ve etkili yollar

Büyük bir çük, kalınlaştırma tekniklerinin sonucudur.

Birçok erkek penis büyütme ile ilgilenmektedir.Uygulama bunun mümkün olduğunu onaylarve erkeğin evden çıkıp parasını ödemesini bile gerektirmeyen bazı yöntemler var.

Kalınlaştırma yöntemlerinin her birinin daha ayrıntılı olarak ele alınması gerekir. Avantajlarını göz önünde bulundurarak, bir veya diğer seçeneğin artılarını ve eksilerini tartın ve nihai bir karar verin.ne zaman yapmalı

Penis çapının nasıl artırılacağı hakkında konuşmadan önce, bu tür manipülasyonlar için endikasyonları belirtmeye değer.

 • İlk gösterge- Seks sırasında zevk alınmasına ve cinsel ilişkiye müdahale edilmesine izin vermeyen yetersiz çap.
 • İkinci- günlük yaşamın cinsel alanında izolasyona ve sorunlara neden olan çaptan duygusal ve psikolojik memnuniyetsizlik.

Her iki endikasyon da penis kalınlaşmasının tüm çeşitleri için geçerlidir.

Penis genişliğinin değiştirilmesinin nedeni sonucun nasıl alınacağını sınırlamasa da kesinlikle operasyonun yapılmasına izin vermeyecek bir sınırlama vardır.
Bu sınırlama psikolojik danışmadır. Bir sağlık çalışanı, sorunun vücudun kendi ayrıntılarını algılamasında olduğunu belirtiyorsa. Bir adam mükemmel bir sonuçtan bile memnun olmayacak, tek bir cerrah operasyonu üstlenmeyecek. ANCAKböyle bir istişare zorunludur.cerrahi müdahaleyi tartışmadan önce.

Bir penisin çapı nasıl artırılır: gerçek yollar

Bir kadın penisinizin büyüklüğüne hayran kalacak

Çap olarak penis büyütme için birkaç seçenek listeliyoruz:

 • Kremler - merhemler, jeller ve spreyler gibi, doğal bir dizi bileşenle temsil edilir, çoğu zaman bunlar neredeyse şeffaf veya beyazımsı maddelerdir.
 • Merhemler, yalnızca koyulaştırmayı değil, aynı zamanda artan hassasiyet gibi ek etkileri de amaçlayan renksiz veya beyazımsı ilaçlardır;
 • Jeller, çoğunlukla kokusuz veya bileşenlerin hafif bir aroması olan şeffaf veya hafif puslu maddelerdir;
 • Spreyler renksiz, çoğunlukla kokusuz maddelerdir;
 • Egzersizleri evde yapmak kolaydır. Basitçe elle yapılırlar;
 • Pompalar, hem internetten hem de şehrin özel eşya mağazasından satın alınan, kolayca bulunabilen bir cihazdır;
 • Eklentiler - tıpkı seks dükkanlarında pompa bulmak kolay olduğu gibi. Ancak pompalardan farklı olarak uzun süreli bir etki sağlamazlar, sadece cinsel ilişki sırasında organın kalınlaşmasını ve uzamasını sağlarlar;
 • Operasyon, para ve ciddi bir ahlaki hazırlık gerektiren en kanıtlanmış yöntemdir.

Bu seçeneklerin her biri kendi yolunda faydalıdır.

Yöntemlerin özü ve avantajları

Kremler, merhemler ve jeller

Penisin kremler, merhemler, jeller, spreyler ve tabletlerle kalınlaştırılması, yüzeysel olarak, yani cilt üzerinde uygulanan bir grup üründe birleştirilebilir. Hepsi şartlı olarak üç gruba ayrılır:

 • Kısa dönemetkileri yalnızca seks sırasında görülür ve yalnızca yakınlık başlamadan önce uygulanır;
 • Uzunönemli bir süre için sonuç veren, genellikle en az bir ay boyunca kurslarda kullanılırlar;
 • Ek, bu tür maddeler egzersizlerin, pompaların veya masajların etkisini artırmanıza izin verir ve yalnızca bu tür yöntemlerle birlikte kullanılır.

Bu tür ilaçlar için etki prensibi oldukça aynıdır,penisin damarlarını genişletmeyi amaçlar.Kan akışı artar ve kavernöz cisimler genişler. Bu, kalınlaştırıcı bir etki sağlar.

Jellerin, kremlerin, merhemlerin, spreylerin tartışılmaz avantajı, cilde uygulanmaları ve hızla emilmeleridir. Uygulamaları için uzun dakikalarca ovuşturmanıza gerek yok.Dışında iz bırakmazlar.

Egzersizler

Egzersizler çeşitlidir ve "penisin hacmini nasıl artıracağınız" sorusuna bu cevabı seçen erkekler için, daha fazla eylem için birçok seçenek açılır.

Örneğin, temelde sağmaya (jelqing) benzer bir egzersiz vardır. Onun için bir adam ararpenisin yarı ereksiyon halibaşparmağı ve işaret parmağı ile halka şeklinde kapatılarak kökün etrafına sarılır.

Jelqing tekniği penisi büyütmeye yardımcı olacaktır

Yavaşça kafasına doğru bir hareket yapar, yavaş yavaş parmakların basıncını arttırır. Zaten el değişikliği kafasına yakın. Çokprosedür basittir ve 10-15 dakikadan fazla sürmez.

Sadece 5 dakika süren, daha az basit olmayan başka bir egzersiz daha var. Penisin başını ve gövdesini kalınlaştırmayı amaçlar. Bir eliyle, adam penisi kökünden tutar ve başparmak ve işaret parmağı da ilk egzersizde olduğu gibi bir halkada kapalı olarak başın altındaki alanı sabitler. Ardından üyeyi aşağı, sağa, sola çeker. Acı verici hislerin olmaması önemlidir.

Egzersizin avantajı, herhangi bir para yatırımı gerektirmemesidir.Ve bunların uygulanması için harcanan zaman yeterince kısadır ve günlük bir program oluşturmada büyük sorunlar yaratmaz.

Pompanın kullanımı, penis boyutunda bir artışı garanti eder.

pompalar

Pompalar, sonucu penis çevresinde bir vakum oluşturarak elde edilen, penise kan akışını artıran ve kan damarlarının bolluğu nedeniyle kavernöz cisimlerin genişlemesine neden olan pompalardır.

Bu cihazların kullanımı oldukça kolaydır. Pompa penisin üzerine konur, sabitlenir, ardından bir armut yardımıyla içine negatif basınç enjekte edilir. Aynı zamanda, manometre, gerekli basınç seviyesini kolayca takip edebileceğiniz için, kendinizi kaptırmanıza ve ağrıya neden olmanıza izin vermez.

Pompaların avantajı, nispeten düşük fiyatları ve kullanım kolaylığıdır..


nozullar

Nozullar, acilen penis boyutunu nasıl artıracağını düşünenler için çok popüler bir seçenektir. Bunlarseks sırasında kullanılanve sadece canlı bir cinsel ilişkiye sahip olmanızı sağlayan penis hacminde bir artış hissi verir.

Seks sırasında boyut artışı için horoz eki

Ayrıca, çok çeşitli malzeme, şekil ve renk çeşitliliği, cinsel ilişkiye lezzet katmanıza ve onu iyileştirmenize olanak tanır. Nozullar kalınlaşıyor veya uzuyor. Yeni başlayanların uygulamalarının özelliklerini tanıması faydalı olacaktır.

Penis büyütme ameliyatı sonuçları garanti eder

Operasyon

Operasyon -en radikalAncak insanın planladığı sonucu tam olarak veren tek yöntemdir.

Penis kalınlaşması için cerrahi müdahale seçenekleri:

 • Kas dokusu naklikoltuk altından veya presin kaslarından malzeme toplanması ile gerçekleştirilen;
 • Lipofilling, hastanın yağ dokusunu penis derisinin altındaki sorunlu bölgelerden hareket ettirmekten oluşur;
 • Jel implantlar, hipoalerjenik malzemelerin kullanıldığı oldukça umut verici bir seçenek.

Operasyonun şüphesiz avantajı, egzersizler, merhemler, kremler ve pompalar olmadan istenen sonucu hemen vermesidir.

Sonunda ne seçmeli

Penis kalınlaştırma seçenekleriçeşitli, bir erkeğin geniş bir seçeneği var. Finansal yetenekleri ve sonuca ulaşma hızı ile karar verme sürecinde kendisine yol gösterilebilir.

Karar vermek için aceleniz yoksa,tüm olumlu ve olumsuz yönleri tam olarak takdir edebilirsinizdiğerlerinden daha çok cezbeden yöntemlerdir.